Doğalgaz projeleriniz ve doğalgazla ilgili tüm işleriniz siz elinizi bile sürmeden hallolsun istiyorsanız kendinizi Yirmibeşoğlu Mühendislik' in tecrübeli kadrosuna bırakabilirsiniz.

Size sunduğumuz proje ve taahhüt hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için mağazamıza gelebilir ve bizimle görüşebilirsiniz.

Doğalgaz taahhüt, Mühendislik ve Plan-Proje işleri başta olmak üzere, siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

Bu hizmetleri ve sonrasındaki teknik desteği sağlayan ekibimiz , doğalgaz ile ilgili her türlü sorununuzda yanınızda olmayı amaç edinmiştir.

Doğalgaz ile ilgili işlerinizde sizleri işveren değil , iş ortağı olarak görmekten, bilgi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşarak sorunlarınıza çözüm olmaktan mutluluk duyarız.

Kulanma Yerleri

  • Birbirinden bağımsız birden fazla bölgenin iklimlendirme ihtiyacının olduğu ve yük ihtiyacını sürekli değiştiği otel, hastane, ofis, restauran, mağaza, tiyatro, sinema gibi yapılarda,
  • Cam giydirme cephali binalar, mimari unsurların ön planda olduğu ya da dış cephesinde deformasyon istenmeyen tarihi yapılarda,
  • Bina içinde soğutucu gaz borularına göre çok büyük yer kaplayan hava kanallarının geçilmesinin zor olduğu yapılarda,
  • Mekanik tesisata yeterince yer ayrılmayan, soğutucu sistemin açık havaya (çatı, bahçe) konulması gereken yapılarda,
  • Her noktasında konfor istene villalarda,
  • Ayrı bölümlerdeki kiracı gruplarının kendilerine özel iklimlendirme faturası istediği (harcanan enerji kontrolü) iş merkezleri VRF veya VRV kilima sistemleri kullanılır.